belka_dlaczego

Celem nadrzędnym naszej firmy jest dostarczać produkty najwyższej jakości, zgodne z zamówieniami klientów oraz wychodzić naprzeciw wymaganiom rynku konsumentów


Gwarancja jakości towarów:

Staranna selekcja dostawców:

  • W zakresie pozyskiwania surowców – owoców i warzyw świeżych Euro – Foods Polska Sp. z o. o. współpracuje z dużymi profesjonalnymi producentami oraz grupami producentów zarówno z Unii Europejskiej jak i spoza.
  • Współpraca, ze starannie dobranymi dostawcami umożliwia nam pozyskanie surowca o gwarantowanej, wysokiej jakości.
  • Klasyfikacja towarów przeprowadzana jest przez osoby z uprawnieniami rzeczoznawcy ds. określania klas jakości handlowej świeżych owoców i warzyw.

Zgodność z wymogami HACCP:

  • Dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności wdrożono program samokontroli oparty na prewencyjnym i profilaktycznym systemie HACCP – stanowiącym podstawowy element produkcji bezpiecznej żywności z uwzględnieniem spełnienia tzw. warunków wstępnych wyrażonych realizacją programów GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) i GHP (Dobra Praktyka Higieniczna).
  • Dodatkowym narzędziem zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego w procesie standaryzacji i konfekcjonowania jest system gwarantujący identyfikowalność (traceability) na każdym etapie pobytu towaru w magazynie Euro-Foods.

Dostępność towaru i elastyczność dostaw:

  • Dzięki długoletniej partnerskiej współpracy z producentami w ramach zawartych umów mamy zapewnione stałe dostawy towaru, co pozwala pozytywnie reagować na zmieniający się popyt ze strony odbiorców.
  • Magazyn Główny w Konotopie dzięki korzystnej lokalizacji w pobliżu giełdy warzywno-owocowej a także bliskości drogi ekspresowej S7/S8 i autostrady A2 umożliwia szybką i terminową dystrybucję towaru.
  • W magazynie dysponujemy 5 komorami chłodniczymi kontrolowanymi w zakresie temperatur od 0 – 20 °C, co daje możliwość indywidualnego, optymalnego, doboru temperatur magazynowania towarów. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie świeżości magazynowanych towarów oraz zwiększa elastyczność w zakresie zarządzania terminem dostaw

Współpraca z wymagającymi odbiorcami.

Naszymi klientami są m. in. znaczące sieci handlowe i supermarkety z Polski, Czech, Grecji, Niemiec i Austrii takie jak: Auchan, Carrefour, Stokrotka, Dino, Transgourmet Polska, Eurocash, Polomarket, Metro i Kaufland.